HORIZONTALIOS TVOROS

HORIZONTALIOS TVOROS: Tvoros su horizontaliu užpildu plačiomis plokštėmis greitai tapo populiarios tvorų rinkoje. Jose organiškai dera šiuolaikinė architektūra ir Amerikos klasika. Tvarkinga, moderni išvaizda harmoningai papildo teritorijos dizainą. Originaliai išsiskiria iš kitų tvorų. PATIKIMUMAS: Specialus plokščių dizainas neleidžia kauptis kondensatui ir vystytis korozijai. KVĖPAVIMAS: Užtikrina optimalią oro cirkuliaciją sklype, nėra šiltnamio efekto.

Tvoros iš metalinių profilių – tai tvoros, kurios padarytos iš cinkuoto plieno su polimerine danga. Profilio storis – 0,5 mm. Cinkas ir polimerinė danga apsaugo metalą nuo agresyvių aplinkos veiksnių poveikio. Savo teritorijai aptverti Jūs galite išsirinkti įvairios dangos ir įvairių spalvų profilius.

Metalinių profilių charakteristikos ir savybės

  1. 1. Tvirtumas ir standumas
  2. 2. Profilis turi keletą standumo kraštų, kas leidžia tvoros elementams be pasekmių išlaikyti dideles apkrovas.
  3. 3. Ilgaamžiškumas. Cinkuotas plienas su polimerine danga leidžia maksimaliai apsaugoti nuo korozijos. Gamintojo garantija 20 metų.
  4. 4. Lengvas ir paprastas montavimas
  5. 5. Reprezentatyvi išvaizda. Didelis spalvų ir tekstūrų pasirinkimas (RAL spalvų paletė, medžio, akmens, plytų imitacija ir t.t.).
  6. 6. Optimalus kainos ir kokybės santykis.
  7. 7. Metaliniai profiliai tvoroms gaminami Lietuvoje.